Beseda s Veronikou Kašákovou

07.05.2017 00:00

Je 7. 5. a do dětského domova v Holicích přijela finalistka České Miss Veronika Kašáková. 

Přijela k nám asi ve 2 hodiny odpoledne a začala nám povídat o svém životě. Matka, mladá hezká 16-letá holka, která má ráda zábavu a ta se dá dohromady s jedním takovým namachrovaným chlápkem - no a? Ti spolu měli děti. A měli spolu děti, Karlíka a Verču, teda prostě oba nebyli zralí na výchovu dětí :-(, ta máma měla ráda zábavu a potkala se s Romem Standou, no a jak se to ten jejich táta dozvěděl, vzal nůžky a ty její krásný vlasy jí ušmikl. A pak utekla s tím Standou, spolu měli 3 děti.

Mezitím všichni poslouchali, byli napjatí, co bude dál.

Po nějaké době jeli někam s tou jejich mamkou v taxi no a tam je to důležité, tak čtěte dál.

Zastavila taxikáře a řekla, že za chvíli přijde, že si jen pro něco dojde no a pak nikdy nepřišla. Tak jeli do dětského domova (myslím, že se to město jmenuje Vysoká Pec). Tam byla 16 let. Táta jí furt říkal, že bude stejná jako matka, že bude prostitutka atd. No a máma - ta ani nepřišla na návštěvu. 

Verča byla v domově 16 let a odešla v devatenácti.

V dětském domově se učili zacházet se složenkami a takovéhle věci, ale ona nikdy neposlouchala - buď se dívala z okna nebo něco jiného, no a jak vyšla, nevěděla nic. Pak jednou přišel nějaký papír a Verča ho roztrhala a pak jí přišel ještě jeden a tam bylo, že musí zaplatit 350 000!!! PAk si to uvědomila a radila nám, že tohle je zbytečné.

Pak zkoušela jít na Miss, nevyšlo jí to, ale zkoušela to dál, no a nakonec byla ve finále a pak napsala knížku "Zpověď", myslím, že je pěkná a chci si ji přečíst.

No a nakonec myslím, že to dopadlo dobře, ne? Štěstí si zasloužila, takže dobrý a pro mě je velkým vzorem a dala mi inspiraci a kvůli ní jsem zmoudřel.

Děkuji, bylo to moc hezký, Lukáš

 

fotografie z akce

Zpět