Brigáda na farmě

24.04.2016 00:00

Ráno jsme se oblékli, nasnídali a já jsem skočila na nákup. Po snídani Sebin začal nakládat maso, poté následoval zeleninový salát - to začala dělat Šárka s Katkou. Až jsme to dodělali, tak jsme nasedli do auta a teta Motyčková nás vezla. 

Přijeli jsme na farmu a poklidili jsme trochu............

 

 

a po chvilce jsme se šli naobědvat: grilovali jsme maso a dali jsme si k tomu chleba a zeleninový salát. Všem nám to chutnalo a jak jsme to grilovali, tak Ladislav nedokázal odpovědět na zásadní otázku: Co má koza za mládě? Jasně, že kůzle, ale Ladislav to nevěděl, tak musel běžet k ceduli a zpátky, potom se ho strejda zeptal ještě jednou: Co má koza za mládě? Nevěděl, tak musel běžet ještě jednou (to se učí děti ze školky - ostuda).

Po obědě jsme zase šli pracovat na farmu. Po chvilce přijeli dvě holčičky jménem Ketrin a Zuzana na pomoc. 

Potom jsme šli oslavit moje a Sebina narozeniny, popřáli jsme si a pustili jsme se do dortu (který jsme s tetou Motyčkovou dělali, byl vynikající, protože ho dělala teta a vymyslela).

 

Potom jsme čekali na zaslouženou odměnu od strejdy Rázka - no co to mohlo být ??? No 88 Kč jsme si museli dát do zadečku a jít s tím až do kyblíčku a co spadlo do toho kýble, tak jsme si nechali. Sebinovi tam spadlo všech 88 Kč a mě 87,ale strejda mi nechal 1 Kč (to je strejda hodný, to jsme ani nečekali).

Hodně jsme jsi to užili, byl to moc hezký výlet, jsem moc ráda, že teta nás tam zavezla - bych jet ještě jednou.

 

Kačka, 4. skupina

více fotek zde :-)

Zpět