Ohlédnutí za prázdninami

20.09.2017 09:58

V letošním roce proběhlo mnoho táborů, kterých se naše děti zúčastnily. Hned na začátku prázdnin odjely na stanový tábor v Rabštejnu, nedaleko Slatiňan, aby zde strávily 19 dnů bez vychovatelů, pouze s vedoucími z pořádající orgynizace a také s mnoha novými kamarády, které si zde našly.

Na další tábor se vypravili společně s kamarády z let minulých. Na děti čekalo 14 dní táboření s hnutím Pathfinder na tábořišti v Dolech u Luže.

Novinkou letošních prázdniny byly "dovolené" jednotlivých domácností. Každá z nich vyrazila do jiného koutu České republiky, aby zde strávili několik dní a nocí pospolu. Výběr cílové destinace byl na každé domácnosti, proto byl někdo v Praze, jiný na horách... Dovolenou absolvovaly všechny děti a s každou domácností jel vždy příslušný asistent pedagoga a dva vychovatelé, kteří jsou k dané domácnosti přiřazeni.

Posledním společným táborem bylo již klasické táboření na Zádušní louce u Kostelce. Tento tábor má již mnohaletou historii a na toto krásné místo se vracíme vždy po dvou letech.

Mimo tyto tábory a rekreace některé naše děti absolvovaly i jiné tábory - fotbalový tábor, skautský tábor, tábory jiných zájmových skupin, farní tábor...

Na konci prázdnin jsme společně tradičně na zahradě ogrilovali kýtu, vypili sud limonády a při této příležitosti se setkali s bývalími zaměstnanci, s dětmi či mladými dospělými, kteří náš domov již opustili, ale i s rodiči, kamarády a přáteli.

Již nyní se těšíme na další prázdniny!

Zpět

Fotogalerie

jjjjjjjjjjjjjj

15.02.2012 16:01
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj