Pochod Přes tři hrady

09.05.2015 00:00

V sobotu ráno jsme vstali, nasnídali jsme se a šli jsme do auta. Jeli jsme půlhodinu, zastavili v Chocni, kde jsme dostali počítač na rozmontování. 

Potom jsme jeli na Žampach, protože tam byl pochod. Čekal tam strejda Jarda s Hvězdičkou a Henrym (dále jen H+H). Potom jsme se šli zaregistrovat a připravit na pochod H+H. Šli jsme trasu 5 km a zabloudili jsme jen jednou. Milan se hodně bál psů, hlavně slintajícího Beethovena, a proto byl po většinu cesty hodný. Cestou jsme viděli spoustu zvířat - psy, koně, krávy, osla. Po dlouhé cestě jsme konečně dorazili do cíle a dostali jsme medaili a diplom. Hráli jsme si tam, protože tam bylo hřiště a trampolína, Klaudie tancovala a H+H se po dlouhé cestě zaslouženě napásli. Taky jsme si vyrobili přáníčka - s kytičkou a razítky. Pak jsme jeli zpátky domů a cestou jsme se zastavili na zmrzlinu. Příště pojedeme zase, protože se nám to líbilo.

fotografie zde

a další tady

novinový článek

 

Zpáteční cestu jsme poslouchali naši oblíbenou písničku.

Večer jsme pěkně rozmontovali computer, montovali jsme tak dlouho a hlasitě, až nás noční teta musela zahnat do postele.

 

Sebin a kolektiv, 4. skupina

 

Zpět