Velikonoční výlet

13.04.2017 00:00

Byly jsme 2. a 4. skupina a jely jsme do Potštejna na velikonoční jarmark.

Jeli jsme asi půl hodiny a dojeli do Chocně a šli jsme do parku, tam to bylo veliký a hezký :-) no a tam jsme byli asi hodinu. Mezitím šla teta Motyčková s Evičkou a Mirkou a Adrianou atd. do pizzerie pro pizzu, ale oni měli zavřeno, tak šly do něčeho podobného McDonald a měli jsme hamburger s masem a hamburger se smaženým sýrem... já jsem si dal hamburger s masem a bylo to dobrý. Pak jsme se napili a vyrazili do Potštejna. 

Dorazili jsme na místo, zaparkovali, ale řeknu vám, tam bylo narváno, že skoro se ani zaparkovat nedalo :-(. No a pak jsme došli k zámku, tam byl jarmark – cukrová vata, keramika, obchůdek s dřevěnými zbraněmi, s koupelovými solemi, atd….

A pak jsme byli na velikonočním představení, to bylo o tom, jak Anička šla na procházku, tam potkala zvířátka – králíka, medvěda a kuře – no a pak ji zakleli zlou kletbou. My jsme museli plnit úkoly, abychom ji zachránili – házeli jsme papírem, hledali co nejvíce lístků a pak jsme sázeli kytičku, co Aničku zachrání a vše dopadlo dobře :-).

Měli jsme i hezké počasí, takže si myslím, že to byl hezký výlet a děkuji tetě Moty a strejdovi Douškovi, že nás na výlet vzali.

Lukáš, 4. skupina

 

a fotečky zde :D

 

Zpět