Žampach - pochod Přes tři hrady

06.05.2017 00:00

Bylo dne 6. 5. 2017 a 4. skupina jela na pochod Přes tři hrady – za mě to bylo móóóć pěkné.

Takže nejdříve jsme vstali, přichystali se atd. a pak jsme jeli – cesta nebyla ani tak dlouhá, takže dobrý :-).

Když jsme dojeli na místo, tak jsme vyplňovali takové přihlášky a pak jsme šli. A taky s námi šla jedna paní, teď nevím, jak se jmenuje, no ta byla fajn. A šli jsme lesem a pak jsme se zastavili, abychom se nasvačili. Myslím, že to místo se jmenuje Písečná – U hasičů. A tam teda byla i ta paní a měla pejsky a Adriana si nezavřela tašku a pejsek jí čmajznul z tašky řízek :D.

No a pak jsme zase šli, šli jsme asi přes jednu vesnici a tam jsme se zastavili na hřišti, tam to bylo taky dobrý, byla tam dobrá houpačka…

A pak jsme šli směrem k cíli, ale ještě jsme šli kolem kovárny a zrovna tam něco kovali, já jsme tohle ještě naživo neviděl…

Pak jsme zase šli směrem k cíli a cestou jsme trhali pampelišky a pletli věnce a povídali si, bylo to moc fajn.

No a potom? Potom jsme konečně došli k cíli, dostali jsme medaili, nějaký časopis a obrázky a pak jsme měli volno. Já s Amčou jsme vyráběli berušky, Mirka taky něco vyráběla s Amčou, byli jsme se podívat na ovce a nakrmili jsme je.

A pak jsme jeli domů. Cestou si Sebin vzpomněl, že nemá mobil a tak jsme jeli zpátky. Když Kačka se Sebinem vystupovali, že ho jdou hledat, tak Sebin zjistil, že ho má v kapse :-).

Pak jsme konečně jeli domů, taky jsme ještě byli na zmrzce a na nákupu.

Bylo to fajn a děkuju tetě Moty, že nás tam vzala.

Lukáš, 4. skupina

 

fotogalerie

Zpět